Baza cu soclu, 2 usi, lavoar ceramic 55 cm si oglinda cu polita noce
Mobilier de baie Larisa 55 format din oglinda cu polita din lemn, lavoar si dulapior. Lavoarul are un orificiu pentru baterie si un orificiu de preaplin. Montajul se face pe blat. Dulapiorul este fabricat din lemn masiv de plop si multistrat din furnir de plop. Acesta este echipat cu butoni metalici.
Setul Zaffiro Square de la Savini Due este este alcatuit din elemente indispensabile oricarui spatiu sanitar modern: mobilier prevazut cu portprosop si lavoar. Acestea sunt construite ca un tot unitar, realizand un ambient placut si elegant, montajul realizandu-se suspendat.
Mobilierul pentru baie Armonia 70 este recomandat amplasarii in orice tip de amenajare a baii.
Masca pentru lavoar este confectionata din MDF curbat, realizat cu o tehnologie de infoliere care reduce impactul asupra mediului, prin reducerea semnificativa a emisiilor in atmosfera. Finisajul alb ofera o nota distincta incaperii in care este pozitionat, iar cele doua sertare cu care este prevazut mobilierul asigura un spatiu generos de depozitare a obiectelor de uz personal. Sertarele metalice sunt prevazute cu glisiere cu inchidere amortizata, pentru un plus de confort in utilizare, iar manerele sunt incastrate, pentru a oferi designul minimalist.
*termen de livrare stabilit dupa plasarea comenzii
Soluțiile Savini Due din lemn masiv oferă posibilitatea de a vă amenaja baia într-un stil tradițional. Materialele utilizate și finisjale disponibile permit ambientarea mobilierelor în băi cu diferite stiluri: rustic, mediteranean și provensal.
Design inspirat de mișcarea naturală a apei și de armonia formelor pe care le creează în natură.
Formele elegante ale colecției Armonia reunesc în mod natural mobilierul cu finisaje lucioase sau texturi din lemn, cu lavoarele din compozit și accesorii de cea mai bună calitate, pentru a oferi un plus estetic și utilitate băii.
Setul Corallo de la Savini Due este alcatuit din elemente indispensabile oricarui spatiu sanitar modern: mobilier și lavoar. Acestea sunt construite ca un tot unitar, realizand un ambient placut si elegant, montajul realizandu-se suspendat. Culoare: stejar alb.
Mobilierul de baza Geos 80 este recomandat amplasarii in orice baie, fiind un obiect indispensabil oricarui spatiu sanitar. Prevazut cu montaj suspendat, mobilierul se incadreaza in orice baie, in special in cele cu dimensiuni generoase.
Masca pentru baie este confectionata din MDF infoliat, un material ce ofera o rezistenta ridicata la umezeala. Finisajul stejar auriu ofera o nota distincta incaperii in care este pozitionat, iar cele doua sertare cu care este prevazuta asigura organizarea facila a obiectelor de uz personal frecvent utilizate. Sistemul soft close garanteaza o intrebuintare facila si de durata. Cele doua sertare sunt prevazute cu manere metalice, ce ofera o nota distincta piesei de mobilier.
Mobilier de baie Larisa 55 format din oglinda cu polita din lemn, lavoar si dulapior. Lavoarul are un orificiu pentru baterie si un orificiu de preaplin. Montajul se face pe blat. Dulapiorul este fabricat din lemn masiv de plop si multistrat din furnir de plop. Acesta este echipat cu butoni metalici.