·Produsul este greu inflamabil, tratat in acest sens
·Tratat anti-molii
·Atenuare buna a sunetului in camere
·Are propietati anti-statice (este usor de aspirat)
·Un produs de inalta calitate si durabilitate
Colectia Diamond face parte din gama covoarelor de lux produse de catre cea mai importanta fabrica de covoare din Polonia. Covoarele unice si exclusiviste Diamond sunt confectionate din 100% lana din Noua Zeelanda si sunt recomandarea celor mai importanti designeri din intreaga Europa.
Măsuța de cafea este ideală pentru zona de relaxare din living. Blatul este periat manual. Designul clasic-elegant face ca acestă piesa fie versatilă, potrivită într-o casă în stil clasic sau modern.
Acest produs se poate personaliza cu top de stejar sau top din lemn de brad în diferite nuanțe și finisaje. Pentru detalii, contacteaza-ne la numărul afișat pe site.
Gradarea culorii covorului Aiko este rezultatul melanjelor aplicate cu precizie.
Culorile modeste ale covorului, dominate de culori pastelate, vor fi perfecte pentru interiorul modern, atât în stil minimalist, cât și în stil glamour.
Covoarele din colecția Diamond de la Startdecor sunt realizate din lână din Noua Zeelandă de cea mai bună calitate.
Lâna extrem de densă și înaltă garantează un confort excepțional de utilizare